JobStart

Poskytované služby

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání. Zaměřujeme se na pozice středního a vyššího managementu v českých a nadnárodních společnostech. Aktuální pracovní příležitosti uveřejňujeme zde na webu a na inzertních portálech.

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu. Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání. Více informací o nabídce personálního poradenství najdete zde: www.personalniporadenstvi.cz.

VYHOVÍME SPECIFICKÝM POŽADAVKŮM FIREM

Pro naše klienty jsme profesionálním a spolehlivým partnerem v oblasti získávání a výběru zaměstnanců. Jsme schopni vyhledat vhodné zaměstnance napříč všemi obory. Při práci klademe důraz na promptní komunikaci a kvalitu. Máme zkušenosti s přímým vyhledáváním kandidátů, headhuntingem a outplacementem.

TOP pozice

Analytik výzkumu trhu

Praha, SŠ/VŠ, středně pokročilá angličtina nebo němčina

Hledáte za výsledky proč? Zajímá Vás provázanost spotřebního chování s cenami produktů, marketingovými akcemi, platy a dalšími faktory? Jde Vám o souvislosti, kontext? Jste orientovaný/á na detail? Buďte náš guru výzkumu trhu! Budete pro nás monitorovat ...

Business Analyst

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti farmacie, hledáme výborně anglicky hovořícího uchazeče/uchazečku na pozici: "BUSINESS ANALYST" Hlavní náplň práce: - poskytování konzultantské a analytické podpory v rámci ...

Business reporting specialista

Praha, SŠ/VŠ, pokročilá angličtina

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: „Business reporting specialista“ Vhodný kandidát bude součástí nově vzniklého týmu (4 lidi), který má na starosti zmapování celého business reportingu a s ním souvisejících dat v rámci společnosti.

Disponent námořní přepravy

Praha, SŠ/VŠ, středně pokročilá AJ

Pro našeho klienta - nadnárodní společnost zabývající se logistickými službami na mezinárodní úrovni, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Disponent oddělení námořních přeprav. Pozice je vhodná pro člověka, který oceňuje zázemí stabilní, nadnárodní ...

E-shop Category Manager se slovenštinou a němčinou

Praha, SŠ/VŠ, rodilá slovenština, středně pokročilá němčina

Pro našeho klienta - významný, úspěšný a zaměstnanci vyhledávaný retailový řetězec, hledáme vhodného kandidáta na pozici "E-shop Category Manager se slovenštinou němčinou". Popis činnosti: Podstatnou částí náplně práce je zodpovědnost ...Výběr z aktuálních pozic


Pracovní příležitosti dle oborů:
Seznam veškerých otevřených pozic:

Náš tým


Mgr. Richard Bezpalec

Výkonný ředitel

Mgr. Richard Bezpalec
Ředitel agentury směřoval k personalistice již od počátku své kariéry. Zkušenosti získal jako učitel, manažer obchodní skupiny a spolumajitel personálních agentur. V roce 2008 založil JOBSTART. Pracuje na specifických, méně často obsazovaných pozicích. Mentoruje činnost recruiterů s cílem zajištění maximální spokojenosti na straně uchazečů o zaměstnání i klientů.
Žaneta Kvokačková MBA

Senior Recruiter

Žaneta Kvokačková MBA
Žaneta v JOBSTARTu pracuje šestým rokem. Zaměřuje se především na mladé, jazykově vybavené kandidáty a poskytuje kariérní poradenství. Ráda se neustále vzdělává v oblasti andragogiky, lidských zdrojů a pracovního práva. Blízký je jí jazyk a kultura španělsky mluvících zemí.
Ing. Veronika Hapáková

Senior Recruiter

Ing. Veronika Hapáková
Veronika, pracující převážně na pozicích pro nadnárodní společnosti a shared service centra, působí v JOBSTARTu čtyři roky. Spolupráci započala ještě během studií. Práce v externím recruitingu jí umožňuje se neustále rozvíjet a kombinovat náborové techniky s prodejními dovednostmi a poskytováním perfektního zákaznického servisu.
Bc. Michaela Freitagová

Recruiter

Bc. Michaela Freitagová
Michaela se vedle náboru zajímá také o personální marketing. Vyhledává kandidáty primárně na ekonomické pozice, spravuje obsah webu a stará se o profily agentury na sociálních sítích. Práci se věnuje při studiu vysoké školy. Baví ji zdravý životní styl a osobní rozvoj.
Ing. Petra Wilson

Recruiter

Ing. Petra Wilson
Petra nejčastěji obsazuje pozice ve středním managementu. K personalistice ji přivedla vedlejší specializace na vysoké škole. Praxi v personalistice získala díky náboru a výběru českých studentů na letní stáže v Americe. Preferuje aktivní odpočinek ve formě jógy a cestování po světě.
Ing. Tereza Meierová

Recruitment Assistant

Ing. Tereza Meierová
Tereza je spojovacím článkem mezi uchazeči a recruitery. Na starost má prvotní kontakt s uchazeči, asistuje týmu recruiterů a zodpovídá za plynulý chod kanceláře. Personalistika ji zaujala při studiu na zahraniční univerzitě. Ve volném čase ráda zpívá, studuje angličtinu a cestuje.

Kontakt

Jméno
Email
Zpráva
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
JOBSTART s.r.o.
sídlo: Vodičkova 17, Praha 1, 110 00
provozovna a korespondenční adresa: Vodičkova 17, Praha 1, 110 00
IČ: 284 94 482
DIČ: CZ 284 94 482
bankovní spojení: 3847999001/5500
tel: 725 843 791
tel: 224 803 237
web: www.jobstart.cz
e-mail: recepce@jobstart.cz
Facebook: www.facebook.com/Jobstart