JobStart

Poskytované služby

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání. Zaměřujeme se na pozice středního a vyššího managementu v českých a nadnárodních společnostech. Aktuální pracovní příležitosti uveřejňujeme zde na webu a na inzertních portálech.

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu. Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání. Více informací o nabídce personálního poradenství najdete zde: www.personalniporadenstvi.cz.

VYHOVÍME SPECIFICKÝM POŽADAVKŮM FIREM

Pro naše klienty jsme profesionálním a spolehlivým partnerem v oblasti získávání a výběru zaměstnanců. Jsme schopni vyhledat vhodné zaměstnance napříč všemi obory. Při práci klademe důraz na promptní komunikaci a kvalitu. Máme zkušenosti s přímým vyhledáváním kandidátů, headhuntingem a outplacementem.

TOP pozice

Analytik zůstatkových hodnot

Praha, SŠ/VŠ, 

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ANALYTIK ZŮSTATKOVÝCH HODNOT. Vaším úkolem bude: - navrhování, sledování a úpravy křivek vývoje cen financovaných předmětů - sledování ...

Billing Specialist

Praha, SŠ/VŠ, 

Pro našeho klienta, silnou značku v oblasti logistiky, hledáme kandidáta na pozici Billing Specialist - AP. U klienta budete součástí týmu, který spolupracuje s kolegy v zahraničním centru sdílených služeb a denně s tímto centrem komunikuje. Tato příležitost je vhodná pro kandidáty, které baví práce s účetními systémy.

Business Analyst

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti farmacie, hledáme výborně anglicky hovořícího uchazeče/uchazečku na pozici: "BUSINESS ANALYST" Hlavní náplň práce: - poskytování konzultantské a analytické podpory v rámci ...

Business reporting specialista

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá AJ

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: „Business reporting specialista“ Vhodný kandidát bude součástí technického týmu, který má na starosti monitorování business reportingu a s ním souvisejících dat v rámci společnosti.

Daňový poradce - CEE

Praha, VŠ, AJ

Pro našeho klienta, společnost poskytující poradenství a služby v oblasti financí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici DAŇOVÝ PORADCE. Úkolem nové kolegyně/nového kolegy bude poskytování odborného daňového servisu klientům ze zemí střední a východní Evropy.Výběr z aktuálních pozic


Pracovní příležitosti dle oborů:
Seznam veškerých otevřených pozic:

Náš tým


Mgr. Richard Bezpalec

Výkonný ředitel

Mgr. Richard Bezpalec
Ředitel agentury směřoval k personalistice již od počátku své kariéry. Zkušenosti získal jako učitel, manažer obchodní skupiny a spolumajitel personálních agentur. V roce 2008 založil JOBSTART. Pracuje na specifických, méně často obsazovaných pozicích. Mentoruje činnost recruiterů s cílem zajištění maximální spokojenosti na straně uchazečů o zaměstnání i klientů.
Žaneta Kvokačková MBA

Senior Recruiter

Žaneta Kvokačková MBA
Žaneta v JOBSTARTu pracuje šestým rokem. Zaměřuje se především na mladé, jazykově vybavené kandidáty a poskytuje kariérní poradenství. Ráda se neustále vzdělává v oblasti andragogiky, lidských zdrojů a pracovního práva. Blízký je jí jazyk a kultura španělsky mluvících zemí.
Ing. Veronika Hapáková

Senior Recruiter

Ing. Veronika Hapáková
Veronika, pracující převážně na pozicích pro nadnárodní společnosti a shared service centra, působí v JOBSTARTu čtyři roky. Spolupráci započala ještě během studií. Práce v externím recruitingu jí umožňuje se neustále rozvíjet a kombinovat náborové techniky s prodejními dovednostmi a poskytováním perfektního zákaznického servisu.
Bc. Michaela Freitagová

Recruiter

Bc. Michaela Freitagová
Michaela se vedle náboru zajímá také o personální marketing. Vyhledává kandidáty primárně na ekonomické pozice, spravuje obsah webu a stará se o profily agentury na sociálních sítích. Práci se věnuje při studiu vysoké školy. Baví ji zdravý životní styl a osobní rozvoj.
Ing. Petra Wilson

Recruiter

Ing. Petra Wilson
Petra nejčastěji obsazuje pozice ve středním managementu. K personalistice ji přivedla vedlejší specializace na vysoké škole. Praxi v personalistice získala díky náboru a výběru českých studentů na letní stáže v Americe. Preferuje aktivní odpočinek ve formě jógy a cestování po světě.
Ing. Markéta Michálková

Recruiter

Ing. Markéta Michálková
Markétu naplňuje pracovat s lidmi a být jim nápomocná při hledání nového zaměstnání. Personalistiku studovala a její dosavadní kariéra úzce souvisela s HR projekty. V JOBSTARTu se zaměřuje na recruiting jazykově vybavených kandidátů a nejčastěji obsazuje pozice ve středním managementu. Mezi její záliby patří poznávání nových zemí a adrenalinové zážitky.
Bc. Šárka Kociánová

Recruitment Assistant

Bc. Šárka Kociánová
Šárka je spojovacím článkem mezi uchazeči a recruitery. Na starost má prvotní kontakt se zájemci o zaměstnání, asistuje týmu recruiterů a zodpovídá za plynulý chod kanceláře. Předchozí praxi má ze školství, ráda komunikuje a pracuje s lidmi. Ve volném čase se věnuje sportu, vaření a cestování.

Kontakt

Jméno
Email
Zpráva
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
JOBSTART s.r.o.
sídlo: Vodičkova 736/17, Praha 1, 110 00
provozovna a korespondenční adresa: Vodičkova 736/17, Praha 1, 110 00
IČ: 284 94 482
DIČ: CZ 284 94 482
bankovní spojení: 3847999001/5500
tel: +420 605 588 885
web: www.jobstart.cz
e-mail: recepce@jobstart.cz
Facebook: www.facebook.com/Jobstart

 Virtuální prohlídka
   Kde nás najdete